Hakkımızda

Türkiye’de etiket olarak tüm etiket çeşitlerini tek çatı altında üretebilen sayılı firmalardan olan GÖKSOY RULO ETİKET, tüm bobin etiketlerde üretim yapabilmektedir. Rulo olarak ürettiğimiz etiketler otomatik etiketleme makinalarında yapıştırılabildiği gibi el ile de yapıştırılabilir. yapmış olduğumuz büyük yatırımlarla 2015 model makina parkurumuz ile siz değerli müşterilerimize vizyonumuz ve kalite politikamız çerçevesinde hizmet vermekteyiz…

Vizyonumuz

Müşterilerimizin artan gereksinim ve beklentilerini en son teknolojik olanaklarla karşılayarak, memnuniyeti en üst seviyeye taşımak ve kendi alanında ‘en doğru’ya yönlendirmeyi hedeflemekteyiz
Kalitede süreklilik, karşılıklı güven, gelişime ve değişime açık olmamız, temel ve vazgeçilmez değerlerimizdendir.
Biz beklentilerin üzerinde sürekli hizmet sağlarken, doğa üzerindeki etkilerimizi en alt seviyeye indirip , şirketimizi büyütmemizi sağlayacak yeni iş kollarında gelişime açık olarak her zaman yaşamınızın içinde güvenilir olarak hizmet sağlayacağız.

Kalite Politikamız

Müşterilerilerimize etiket ve ambalaj sektöründe güvenilir, yenilikçi ve yapılan işin kalitesinden ödün vermeden en uygun ve hızlı çözümler sunar, müşterilerine değer verir ve markalarına değer katmaya önem veririz.

Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılayabilmek için en doğru çözümü en kısa süre ve en uygun şartlarda sunabilmeyi hizmet politikamız olarak benimsemekteyiz.
Ürün kalitesi, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyeti sürekliliğini sağlamak, yönetim sistemimizin etkinliğini devamlı iyileştirmek ve başarımızı daha yukarılara taşımak başlıca hedefimizdir.
Kuruluşumuz bünyesinde kurmuş olduğumuz Kalite Yönetim Sistemi’ni tüm çalışanların da katılımıyla en etkin şekilde uygulamayı ve sistemi her geçen gün mevcut ihtiyaçlar ve muhtemel beklentileri göz önünde bulundurarak sürekli iyileştirmeyi amaçlamaktayız.
Kaliteli, güvenilir hizmet anlayışı ile iş ortaklarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacağız.
Türkiye’nin önemli kuruluşlarına sağladığımız hizmetimiz ile pazarda her zaman söz sahibi olacağız.
İş ortaklarına en kaliteli hizmeti sunabilmek için ekibini eğitimler ile sürekli geliştirmeyi, yönetim ve tüm çalışanlarının katılımıyla sağlamayı görev edinmiş ve bu amaçla kalitesinden ve istikrarından ödün vermeden yola devam etmekteyiz.